INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Janë ribashkuar ose jo, por Loredana, Mozzik dhe Hana paskan një DETAJ të përbashkët me kuptim të veçantë!

Janë ribashkuar ose jo, por Loredana, Mozzik dhe Hana paskan një DETAJ të përbashkët me kuptim të veçantë!

Publikuar më: 14:31 13-11-2020

Prej disa javësh në media po përflitet për një ribashkim të çiftit shumë të komentuar, Mozzik dhe Loredana. Shkak u bënë postimet e tyre në vende të njëjta dhe fotot ku Loredana shfaqej me bluzat e reperit.

Duke qenë se janë kthyer në kryefjalën e mediave rozë për shkak të ribashkimit të mundshëm, interesi i fansave për jetën e tyre private është shumë i madh.

Ditën e djeshme, fansat e çiftit në fjalë kanë vendosur re një detaj mjaft domethënës tek ata. Mozzik, Loredana dhe Hana kanë një aksesor të ngjashëm me syrin blu që do të thotë larg syri keq.

Reperi ka një varëse me simbolin e syrit blu, ndërsa Loredana dhe Hana byzylyk.

thumbnail_IMG_2351.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034358501434326