INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mes Nora dhe Era Istrefit, ja kë zgjedh moderatori i njohur shqiptar! [VIDEO]

Mes Nora dhe Era Istrefit, ja kë zgjedh moderatori i njohur shqiptar! [VIDEO]

Publikuar më: 13:35 28-10-2020

Moderatori Alaudin Hamiti ka qenë i ftuar në rubrikën “After Party” të moderatores Luana Vjollca ku është vënë përballë pyetjeve të ndryshme. Ai ka zbuluar më shumë nga vetja duke dhënë gjithashtu detaje edhe mbi jetën private.

Alaudini është i martuar dhe ka tre fëmijë, ndërsa gjatë intervistës është pyetur nëse do të donte më tepër fëmijë dhe ai ka thënë se tre janë mirë, ndërsa i katërti i adaptuar do të ishte ok.

Moderatori ka treguar gjithashtu se më shumë e duan se sa do, ndërsa preferon gjithmonë që fjalën të dua t’ja thonë, përpara se ta thojë ai.

I vënë jo pak në vështirësi për të zgjedhur midis Era Istrefit dhe Nora Istrefit, duke qeshur Alaudini ka thënë emrin e Erës e duke treguar se ajo është e preferuara e tij.

Article Logic
Execution time: 0.0032670497894287