INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E lidhur me këngëtarin e njohur ndërkombëtar?! Era Istrefi i thotë të gjitha me këtë VEPRIM, ja ''i dashuri'' i saj!

E lidhur me këngëtarin e njohur ndërkombëtar?! Era Istrefi i thotë të gjitha me këtë VEPRIM, ja ''i dashuri'' i saj!

Publikuar më: 12:33 29-12-2020

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi herë pas here ndan momente nga përditshmëria e saj me fansat në Instagram. Së fundmi, ajo iu bashku sfidës “Post a pic of”, teksa ndau me ndjekësit fotografi nga momente të ndryshme të jetës.

Një nga ndjekësit i kërkoi këngëtares një fotografi me të dashurin e saj.

Era, duket se e mori me sportivitet dëshirën dhe kuriozitetin e ndjekësit , dhe publikoi një foto teksa pozonte me disa para në dorë.

 “Jam e martuar me paratë”, shkroi këngëtarja krahas fotos.

voio.jpg

 

Kujtojmë që Era është përfolur për një lidhje me Julian Perreta, mirëpo në mënyrë indirekte Era sapo tregoi që është single.

 

Article Logic
Execution time: 0.0025129318237305