INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
PHOTOSHOP?! ''Çmendi'' rrjetin me fotot me bikini, ''demaskohet'' Tea, ja ç’i kanë bërë!

PHOTOSHOP?! ''Çmendi'' rrjetin me fotot me bikini, ''demaskohet'' Tea, ja ç’i kanë bërë!

Publikuar më: 12:33 30-04-2021

Tea Trifoni është njëra ndër femrat më të përfolura në publikun shqiptar për momentin. 

Ish-konkurrentja, famën e fitoi në “Përputhen”, nga ku edhe doli si çift me Andi Shehi.

Më pas u zbulua se gjatë gjithë kohës Tea ishte në lidhje me Beart Rexhepin kurse Andi me një femër tjetër që dyshohet nga fansat të jetë Melisa, gjithashtu një ish-konkurrente tjetër e “Përputhen”.

Tea kur ishte ende pjesë e programit bëri një ndërhyrje per t`u dobësuar, gjë kjo që i kreu punë mjaft shumë sepse ajo çdo ditë e më shumë po tregon rezultatet e balonit gastrik.

Së fundmi Tea ndau një imazh ku u pa mjaft tërheqëse me rroba-banje të vogla e cila kishte theksuar linjat trupore sidomos barkun e sheshtë dhe belin e vogël.

Faqja “Vipat e bllokut” në Instagram kanë publikuar një fotografi të Teas ku shihet pak më ndryshe se imazhi që ajo vetë postoi, gjë e cila bëri që ndjekësit e faqes ta akuzonin atë për ‘photoshop’ të tepruar. 

lejeleg.png

Article Logic
Execution time: 0.0025069713592529