INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ish e dashura e Malumës dhe Neymar mahnitet nga Oriola Marashi, ka diçka për t’i thënë publikisht!

Ish e dashura e Malumës dhe Neymar mahnitet nga Oriola Marashi, ka diçka për t’i thënë publikisht!

Publikuar më: 13:37 30-04-2021

Oriola Marashi është një nga vajzat më tërheqëse të showbizit në vendin tonë, si dhe një modele e kërkuar nga shumë kompani veshjes. Bukuroshja momentalisht është në një lidhje me futbollistin Eros Grezda, pjesë e kombëtares shqiptare më parë, dhe nga sa flitet e shkruhet gjërat mes tyre janë serioze.

Oriola, sic ndodh zakonisht, poston foto në rrjetet sociale dhe sigurisht komentet pozitive dhe komplimentet zënë vendin kryesore.

Veç ndjekësve, ka edhe persona të famshëm që i thurin elozhe modeles bukuroshe. Së fundmi i ka shkuar edhe ish e dashura e Neymar, Natalia Barulich.

“Perfeksion”, shkruan 29-vjeçarja amerikane, me baba kubanez dhe mama nga Kroacia. Natalia, veçse modele, ka kënduar dhe ka qenë Deejay, si dhe njihet edhe për lidhjen e saj me këngëtarin e njohur Maluma.

IMG_20210427_221526.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0040650367736816