INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi shkon në koncertin e yllit BOTËROR, ai e pret kështu [FOTO]

Era Istrefi shkon në koncertin e yllit BOTËROR, ai e pret kështu [FOTO]

Publikuar më: 19:25 22-10-2018

Era Istrefi është një ndër artistet më tëfamshme shqiptare, e cila arriti të krijojë famë edhe jashtë territorit shqiptar duke qenë pjesë e shumë chart-eve muzikore me këngët e saj. Kënga e saj e fundit është ajo në bashkëpunim me yllin me famë botërore, Konshens.

Kënga u titullua "Oh God" dhe Era arriti të kthenin sytë sërish te ajo pasi pas publikimit, kjo këngë arriti të bëhej trend në YouTube, duke u pozicionuar në vendin e 9. Si duket marrëdhënia e Erës me Koshens është mjaft e mirë, sa këngëtarja së fundmi ka qenë nënjë nga koncertet e tij dhe reperi e ftuar në prapaskenë, por ku nuk i dihet nëse edhe Era performoi bashkë me të. Më poshtë shihni disa momente nga dyshja dhe si Era ka ndjekur reperin nga prapaskena dhe jo bashkë me turmën e fansave. Kutojmë se Konshens ka edhe një bashkëpunim me reperen e famshme Cardi B./intv.al/

era1.png

era11.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082278251647949
    array(1) { ["section"]=> string(74) "era-istrefi-shkon-ne-koncertin-e-yllit-boteror-ai-e-pret-keshtu-foto-76229" }