INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Taynën nuk e kishim njohur kështu ! Pas suksesit në muzikë, merr mirënjohjen e veçantë [FOTO]

WOW! Taynën nuk e kishim njohur kështu ! Pas suksesit në muzikë, merr mirënjohjen e veçantë [FOTO]

Publikuar më: 20:44 22-10-2018

Ndonëse imazhi që kemi krijuar për të është ai i një rrepereje të re, me karakter të forte dhe që po rrit shkallët e suksesit me shpejtësi marramendëse, Tayna na ka treguar dhe një anë tjetër të sajën që ndoshta nuk e kishim njohur.

Tayna ka marrë një mirënjohje të veçantë për kontributin e saj të dhënë në projektin për personat me aftësi të kufizuar ‘Ti barabartë unë’.

Nëpërmjet Instastories ajo ka ndarë një foto për ndjekësit e saj ku shihet teksa mban në prehër një buqetë me lule dhe mirënjohjen në emrin e saj.

taynaa.png

 

Article Logic
Execution time: 0.019463062286377