INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes së bujshme Ariana Grande sapo provoi se është një prej nesh! Bën sheshit veprimin tipik të çdo vajze pas ndarjes [FOTO]

Pas ndarjes së bujshme Ariana Grande sapo provoi se është një prej nesh! Bën sheshit veprimin tipik të çdo vajze pas ndarjes [FOTO]

Publikuar më: 21:08 22-10-2018

Ndarja e tyre ishte një prej më shokueseve të showbizz-it.

Dhe jo më kot sepse menjëherë Ariana Grande dhe Pete Davidson u kthyen në “couple goals”.

Por fejesa e tyre aq çuditërisht e shpejt u prish po aq shpejt sa nisi dhe nuk mund të ishim më të zhgënjyer.

E megjithatë, pas ndarjes Ariana sapo na provoi se është fiks si çdo vajzë tjetër normale pas ndarjes.

Gjatë fundjavës ajo është fotografuar duke bërë shopping nga një dyqan tek tjetri duke mbushur çantën dhe garderobën plot me rroba.

A ka ngushëllim më të mirë për një vajzë pas ndarjes se sa rrobat dhe këpucët e shtrenjta?

ariana1.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0069699287414551