INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tayna 'bashkon forcat' me Era Istrefin! Tregu botëror 'çmendet' pas yllit shqiptar, ja surpriza [FOTO]

Tayna 'bashkon forcat' me Era Istrefin! Tregu botëror 'çmendet' pas yllit shqiptar, ja surpriza [FOTO]

Publikuar më: 13:30 18-10-2018

Tayna duket se do t'i bashkohet labelit ku është edhe Era Istrefi!

Edhe artistja e re po synon tregun ndërkombëtar. Të paktën kështu e ka lënë të kuptohet me anë të një postimi menaxheri i Taynas, Rinor Hykolli. Ai ka postuar një fotografi në studiot e Ultra Music, ndërsa ka etiketuar pikërisht Taynan dhe producentin Cricket.
Nuk janë bërë të ditura detaje tjera, por ka shumë mundësi që të kenë filluar bisedimet që reperja të shkojë nën menaxhimin e studios së njohur. Pjesë e Ultra Music është edhe kosovarja tjetër, Era Istrefi e cila po punon që të ngjitet në majat e muzikës botërore.

2.2.JPG

Article Logic
Execution time: 0.0034589767456055