INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Hajde lekë hajde! Era Istrefi publikon këtë foto seksi, por sa kushton xhaketa e saj GUCCI ne si marrim për muaj të tërë! [FOTO]

Hajde lekë hajde! Era Istrefi publikon këtë foto seksi, por sa kushton xhaketa e saj GUCCI ne si marrim për muaj të tërë! [FOTO]

Publikuar më: 18:20 18-09-2018

Ende nuk është mbyllur 2018-a, por mund të themi me plot gojën se ishte një vit jashtëzakonisht i suksesshëm për Era Istrefin. Pas pjesëmarrjes së saj në Kupën e Botës, ku performoi këngën zyrtare të kampionatit botëror përkrah Ëill Smith dhe Nicky Jam, këngëtarja publikoi dy hite “Prisoner” e xhiruar në Xhamajka dhe më pas ajo e fundit “Oh God” me Konshens. Ajo i kishte munguar rrjeteve sociale për pak ditë si për të na treguar që i nevojiteshin disa ditë pushimi, por tashmë është rikthyer.

wrr.png

 

Era ka publikuar një foto sa artistike edhe aq seksi në Instagram, por vëmendje ka tërhequr edhe xhaketa e saj GUCCI që sipas faqes “whattheywearin” kushton rreth 3980 Euro.

Goxha lekë për një xhaketë.

wwer.png

Article Logic
Execution time: 0.0035498142242432