INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E quajnë gay! Shihni reagimin e të dashurit të Dua Lipës [FOTO]

E quajnë gay! Shihni reagimin e të dashurit të Dua Lipës [FOTO]

Publikuar më: 19:05 18-09-2018

Tashmë jemi familjarizuar me Isaac Carew, të dashurin e Dua Lipës, dhe akoma më shumë ai na rrëmbeu zemrat gjatë Sunny Hill Festival ku ai së bashku me Duan këndonte e kërcente me këngët e të gjithë artistëve shqiptarë.

Së fundmi në Instagram ai ka marrë një mesazh homofob ku e quajnë “Djal Gay”, e ndërkohë këtë reagim të Isaac nuk e prisnim.

Modeli dhe kuzhinieri është përgjgijur me një “gif” të thjeshtë duke buzëqeshur dhe me ngjyrat e flamurit të komunitetit LGBTI.

E ndërkohë që e dimë qartë që ai nuk është aspak gay, pasi prej shumë kohësh ai është në një lidhje mjaft serioze me këngëtaren shqiptare Dua Lipa, e megjithatë pa u treguar aspak ofenduas dhe ndaj mesazhit homofob, ai ka treguar se mbështet komunitetin LGBTI.

isaac.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031499862670898