INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja e kritikoi për tatuazhin në fëmijëri! Përgjigja e Dua Lipës e la me gisht në gojë [FOTO]

Fansja e kritikoi për tatuazhin në fëmijëri! Përgjigja e Dua Lipës e la me gisht në gojë [FOTO]

Publikuar më: 12:24 18-09-2018

Dua Lipa na ka zbuluar një pjesë mjaft interesante dhe kaq gallatë nga fëmijëria e saj.

Me një postim totalisht “throwback” në Instagram, këngëtarja shqiptare uroi kushërirën e saj për ditëlindje, me disa imazhe të shkëputura nga fëmijëria, ku i rikujtonte se ajo ishte mikesha e saj më e mirë.

“Më fal për imazhet turpëruese” – shkruante Dua Lipa krahas albumit.

Por mes fotove gjendej dhe një video, ku Dua e vogël duket teksa ndodhej në një pishinë së bashku me kushërinjtë e saj dhe tregon që ka një tatuazh.

Një fans ka komentuar menjëherë duke e kritikuar.

“Fëmijët e vegjël nuk duhet të bëjnë tatuazhe.”

Këngëtarja i është kthyer fansit duke i treguar se në fakt tatuazhi është i bërë thjesht me këna.

duaaa.jpg

tat.jpg

dua.jpg

dua2.jpg

dua_1.jpg

dua_3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034101009368896