INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E ka harruar? Të gjithë po flasin për ndarjen nga Stresi, por Keisi shfaqet më e lumtur se kurrë! Shihni ç’ka bërë [FOTO]

E ka harruar? Të gjithë po flasin për ndarjen nga Stresi, por Keisi shfaqet më e lumtur se kurrë! Shihni ç’ka bërë [FOTO]

Publikuar më: 19:52 20-08-2019

Prej disa javësh kanë qenë në qendër të mediave rozë dhe thuhet se Stresi dhe Keisi nuk janë më bashkë. Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale, ndërsa kanë fshirë të gjitha fotot së bashku, madje bukuroshja ka hequr dhe mbiemrin Lushaj.

Por ndërsa Stresin e kemi parë të publikojë shpeh herë mesazhe me nënkuptime që duket se lidhen me Keisin, kjo e fundit nuk po mendon më për reperin. Këtë e dëshmojnë edhe disa foto dhe video të shpërndara në instastoryn e bukuroshes ku ajo duket duke u argëtuar në një park lojërash në Kanada së bashku me një shoqen e saj e saj.

“Jam sërish një fëmijë”, thotë Kejsi në njërën nga fotot, ndërsa shfaqet tejet e lumtur.

aga.jpg

bkv.jpg

bkc.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032289028167725