INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Keisi deklaroi se e ka harruar, reagon ashpër Stresi: ‘Ata që nxitohen h…[FOTO]

Keisi deklaroi se e ka harruar, reagon ashpër Stresi: ‘Ata që nxitohen h…[FOTO]

Publikuar më: 09:43 21-08-2019

Prej disa javësh kanë qenë në qendër të mediave rozë dhe thuhet se Stresi dhe Keisi nuk janë më bashkë. Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale, ndërsa kanë fshirë të gjitha fotot së bashku, madje bukuroshja ka hequr dhe mbiemrin Lushaj.

Por ndërsa Stresin e kemi parë të publikojë shpeh herë mesazhe me nënkuptime që duket se lidhen me Keisin, kjo e fundit nuk po mendon më për reperin. Këtë e dëshmojnë edhe disa foto dhe video të shpërndara ditën e djeshme në instastoryn e bukuroshes ku ajo duket duke u argëtuar në një park lojërash në Kanada së bashku me një shoqen e saj e saj.

“Jam sërish një fëmijë”, thotë Kejsi në njërën nga fotot, ndërsa shfaqet tejet e lumtur.

aga.jpg

Pas këtyre postimeve nga Keisi, Stresi reagoi me një foto nga pishina, mbi kamardare, teksa mesazhi duket sikur i drejtohet ish-partneres.

"Ata qe nxitohen heret a vone do pendohen…100%"- ka shkruar Stresi.

-640-0-5d5c4089e5efb.gif

Article Logic
Execution time: 0.003558874130249