INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Keisi provokuese me veshjen e saj që tregon më shumë se ç'duhet, por si do të reagojë Stresi pas kësaj fotoje?! [FOTO]

Keisi provokuese me veshjen e saj që tregon më shumë se ç'duhet, por si do të reagojë Stresi pas kësaj fotoje?! [FOTO]

Publikuar më: 10:59 14-08-2019

Ndarja e reperit Stresi nga bashkëshortja, Keisi, ka bërë bujë javët e fundit në media dhe është komentuar gjatë për shkak se çifti u ndan pak para dasmës.

lala.jpg

Para disa ditësh ndarjen e konfirmoi edhe Keisi e cila pëlqeu një koment në të cilin shkruhej se Stresi ishte pa fat që e humbi atë.

ttt.jpg

Keisi po vazhdon jetën e saj në Kanada dhe në foton e fundit të postuar në llogarinë e saj të Instagramit është shfaqur në super formë, e veshur me bluzë të shkurtër dhe xhinse shumë të grisura të cilat i ka ulur me dorë duke treguar më shumë se ç'duhet.

bkc.PNG

Ndërsa Stresi këto ditë po i kalon me shoqërinë dhe në videon e fundit është shfaqur duke u argëtuar me ta, por kuriozë jemi si do reagojë ai kur të shohë këtë foto të Keisit?

 -640-0-5d53d9f5cb219.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0081098079681396