INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk i ndalen problemet! Stresi godet me makinë këmbësoren në Prishtinë! [FOTO]

Nuk i ndalen problemet! Stresi godet me makinë këmbësoren në Prishtinë! [FOTO]

Publikuar më: 14:52 15-08-2019

Stresi është një nga reperët më të suksesshëm dhe më të dashur nga i gjithë publiku shqiptar dhe jashtë saj.

Reperi Stresi ka pasur sërish probleme me drejtësinë!

Një muaj pasi doli nga burgu i Fushë-Krujës, ai ka bërë një aksident në Prishtinë.

Reporteri.net mëson se ai ka goditur me veturë një këmbësore që po kalonte vijat e bardha.

Siç shihet në fotot e siguruara, aksidenti ka ndodhur tek vendi i quajtur “Qafa”.

68725149_2299317447000195_6976081105606672384_n-696x600.jpg

Sipas mediave në Kosovë, gruaja ishte duke kaluar në vijat e bardha kur vetura e Stresit e goditi duke i shkaktuar lëndime trupore.

Policia ka mbarritur në vendin e ngjarjes dhe po vijon hetimet për zbardhjen e aksidentit.

68687336_2396860137073637_3526564412288663552_n-667x600.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037519931793213