INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dhimbshme! Do të përloteni nga ky urim i Arilena Arës për babain e saj të ndjerë: Edhe njëherë të më...! [FOTO]

E dhimbshme! Do të përloteni nga ky urim i Arilena Arës për babain e saj të ndjerë: Edhe njëherë të më...! [FOTO]

Publikuar më: 15:45 05-05-2018

“Gëzuar ditëlindjen në parajsë”!

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të mira shqiptare dhe këtë e themi me bindjen më të plotë. Ajo është nga ato artiste, prodhim i spektakleve muzikore dhe së fundmi karriera e saj muzikore i ka kaluar kufijtë e Shqipërisë. Sigurisht që mbështetja më e madhe e saj kanë qenë prindërit dhe Arilena është nga ato vajza që mundin e tyre se ka çuar dëm. Sot është një ditë shumë e veçantë për të si bijë, pasi edhe pse nuk mundet dot fizikisht ta urojë dhe ta përqafojë të atin, i cili ka ndërruar jetë pak kohë më parë, ajo nuk i ka kursyer fjalët në një dedikim prekës për të.

"Edhe njëherë të më përqafojë babi. Gëzuar ditëlindjen në parajsë", shkruan ajo në videon që ka postuar në instagram, video e cila do ju bëjë të përloteni.

Edhe njehere t’me perqafoje, babi.. Gezuar ditelindjen ne parajse!

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

 

 

Article Logic
Execution time: 0.003695011138916