INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Performoi në të njëjtën skenë me Bebe Rexhën dhe Dua Lipa-n, Arilena Ara zbulon surprizën! Tani këndon krah … [FOTO]

Performoi në të njëjtën skenë me Bebe Rexhën dhe Dua Lipa-n, Arilena Ara zbulon surprizën! Tani këndon krah … [FOTO]

Publikuar më: 23:49 06-04-2018

Së fundmi Arilena Ara na zbuloi surprizën që e pret në një kohë shumë afërt. Këngëtarja shqiptare do të jetë sërish pjesë e festivalit të madh muzikor “Europa Plus Live”. Vitin e kaluar ajo performoi në të njëjtën skenë me dy shqiptaret me famë botërore Bebe Rexhën dhe Dua Lipa-n. Festivali do të mbahet në datën 8 Prill në Minsk Arena dhe mban emrin “Hot and Top 2018”. Sukses pas suksesi, Arilena do performojë krah Willy William, Oceana dhe shumë emra të tjerë të njohur./intv.al/

ari1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029549598693848