INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shhh! Arilena nuk e di që kënga e re me reperin me famë ndërkombëtare është shpërndarë online. Dëgjojeni këtu [VIDEO]

Shhh! Arilena nuk e di që kënga e re me reperin me famë ndërkombëtare është shpërndarë online. Dëgjojeni këtu [VIDEO]

Publikuar më: 16:44 04-04-2018

Shqipëria tashmë ka shumë vajza të suksesshme me të cilat mund të krenohet dhe një ndër to është Arilena Ara. Këngëtarja e HIT-it “Nentori” po vazhdon sukseset me këngët e saj , jo vetëm ‘Nëntori’-n. Kjo pasi Arilena ka gati këngën e saj më të re të titulluar “Last train to Paris” dhe ne ende nuk kemi dituar asgjë për këtë projekt.

Ara këtë herë vjen në bashkëpunim me reperin KDDK dhe kënga ka arritur të ngjisë shkallët e klasifikimit në disa vende të botës. Revista class ka treguar se singëlli renditet e 8-ta në “Top 10” E Radio Energy në Bullgari, ndërsa në portalin muzikor Shazam shohim se Arilena renditet e 7-a. Kënga nuk është publikuar ende online, por vetëem në stacione radiofonike. Tani mund të dëgjoni edhe këngën ne videon më poshtë./intv.al/

-640-0-5ac3e338089c0.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035700798034668