INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dafina Zeqiri kërkon ndihmë urgjente për.. [FOTO]

Dafina Zeqiri kërkon ndihmë urgjente për.. [FOTO]

Publikuar më: 16:31 16-11-2017

Dafina Zeqiri ende po shijon suksesin e këngës “Told Ya’.

Këngëtarja prej kohësh është vendosur në Amerikë edhe për një karrierë të suksesshme ndërkombëtare. Por si duket, këtë periudhë e ka lënë veten pas dore, ndoshta edhe duke shtuar në peshë. Për këtë këngëtarja i ka bërë thirrje publike instruktores Geta Beqa që ta ndihmojë të rikthehet sërish në format e dikurshme trupore dhe fotoja nuk ka nevojë për më shumë koment.

 23634701_10212550665034917_1889324379_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034549236297607