INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Samanta jep lajmin, vendos t’i përkushtohet... [FOTO]

Samanta jep lajmin, vendos t’i përkushtohet... [FOTO]

Publikuar më: 16:45 16-11-2017

 Samanta Karavella këtë periudhë ishte fokusuar më shumë tek koncertet, kryesisht tek ato  jashtë vendit.

Si rrjedhojë ajo ka bërë një pauzë në prurjet e reja muzikore , por sot lajmëroi të gjithqë fansat se ka ardhur momenti të rikthehet.

Këngëtarja ka paralajmëruar se do të sjellë klipin e ri dhe zbulon vetëm dy detaje, që kënga do të titullohet “Humbur” dhe do të publikohet me 19 shtator.

cvcbbcb.png

Article Logic
Execution time: 0.0034298896789551