INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shihni si kanë qenë Bleona, Elvana, Nora, Dafina e shumë të tjera në fillimet e tyre...

Shihni si kanë qenë Bleona, Elvana, Nora, Dafina e shumë të tjera në fillimet e tyre...

Publikuar më: 17:46 24-11-2016

Përgatiti Kelvi Kadilli

Per shumë artistë shqiptarë rruga drejt suksesit nuk ka qenë edhe aq e shkurtër. Ok, suksesi është fjalë e madhe por keni mundësi të shihni sesi kanë evoluar disa nga emrat më të njohur të muzikës në vendin tonë. Hidhini një sy insertit më poshtë dhe shihni sesi ka nisur karrierën Bleona, Elvana, Genta, Dafina dhe shumë të tjerë!

 

Article Logic
Execution time: 0.0035781860351562