INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo këngëtare shqiptare u fut në listën e femrave të veshura më mirë në ‘Oscars’ [FOTO]

Kjo këngëtare shqiptare u fut në listën e femrave të veshura më mirë në ‘Oscars’ [FOTO]

Publikuar më: 11:02 06-03-2018

Mbrëmjen e së dielës u zhvillua eventi më i madh kinematografik, ndarja e çmimeve ‘Oscars’.

Pjesë e eventit në after partyn e ‘Vanity fair’ ishin edhe tre kënëgtaret shqiptare: Rita Ora, Bebe Rexha dhe Bleona. Një vëmendje goxha të madhe në këtë event e morën edhe veshjet në tapetin e kuq dhe aty u bë ndarja e të veshurave më mirë dhe të veshurave më keq. Në këto ndarje, njëra ndër këngëtaret shqiptare u fut në listën e të veshurave më mirë.

Në një artikull dedikuar ‘Oscars’ , TheSun ka renditur këngëtaren shqiptare, Rita Ora në listën e femrave me veshjen më të mirë. Teksa flet për veshjet në ceremoninë ‘Oscars’ , u përmendën Rita Ora dhe modelja Emily Ratajkovski për të cilat u tha se kanë sjellë sharm me paraqitjen e tyre.

Rita Ora dukej sensacionale në fustanin e kuq me pupla dhe me flokët kaçurrela të mbledhura.

rita-ora-performs-at-jimmy-kimmels-oscars-after-party-01.jpg

rita-ora-at-2018-vanity-fair-oscar-party-in-beverly-hills-03-04-2018-4.jpg

ritaa.jpg

a9631520250377.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0090479850769043