INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të tjerët e kritikuan, por kjo aktore e njohur ndërkombëtare, e pëlqeu fustanin transparent të Bleonës [FOTO]

Të tjerët e kritikuan, por kjo aktore e njohur ndërkombëtare, e pëlqeu fustanin transparent të Bleonës [FOTO]

Publikuar më: 14:56 07-03-2018

Paraqitja e Bleonës në after partyn e Vanity Fair, ishte ndër më të përfolurat.

Mediat shqiptare por edhe ato ndërkombëtare e kritikuan fustanin e saj rrjetë, transparent tek pjesa e gjoksit. Megjithatë dikush e pëlqeu. Dhe kjo dikush është aktorja e njohur ndërkombëtare Barbara Streisand. E ekzaltuar Bleona e ka postuar në Story foton bashkë më pëlqimin e aktores, shoqëruar me disa fjalë për të: Të dua Barbara Streisand je idhulli im. Nuk mund ta besoj që të pëqleu paraqitja ime, shkruan ajo.

28907540_10213394370807034_967928440_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0062129497528076