INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bleona ‘shokoi’ botën me 'rrjetën' e saj, Ermal Mamaqi i le këtë koment që e ‘çmend’ fare [FOTO]

Bleona ‘shokoi’ botën me 'rrjetën' e saj, Ermal Mamaqi i le këtë koment që e ‘çmend’ fare [FOTO]

Publikuar më: 16:38 06-03-2018

Nëse do të bënit një ‘xhiro’ nga portalet më të rëndësishme dhe prestigjioze në botën e medias rozë në mbarë botën ishte e pamundur nëse nuk do shihnit edhe “Bleonën tonë”. Jo më kot e thenë kështu pasi çdo titull ishte: “Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti apo aktorja shqiptare etj, etj...” dhe mund të themi pa frikë se mori vëmendjen që ajo kërkonte. Por mënyra e parakalimit të saj në tapetin e kuq në Venity Fair, OSCARs 2018 u komentua edhe nga personazhet e njohur shqiptare. Një ndër ta ishte moderatori Ermal Mamaqi, i cili reagoi nëpërmjet një komenti në foton e postuar nga këngëtarja.

Pse i lë njerëzit pa gjumëëëëë” shkruan Ermali duke e shoqëruar me një ‘emoji’ puthjeje. Ndërsa Qereti i kthehet me disa ikona duke qeshur./intv.al/

7a32ff86-9d81-4757-b8cb-1a782d1b105a.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0058329105377197