INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Ritës dhe Bleonës, edhe kjo biznesmene e njohur dëshiron të ngrijë vezët [FOTO]

Pas Ritës dhe Bleonës, edhe kjo biznesmene e njohur dëshiron të ngrijë vezët [FOTO]

Publikuar më: 17:03 26-02-2018

Kjo duket sikur po kthehet në një tendencë tek femrat e njohura kryesisht.

Pamë Bleonën dhe Rita Orën teksa kishin vendosur të ngrinin vezët e tyre, ndërsa tani një tjetër femër e showbizzit ndërkombëtar ka vendosur të ndjekë këtë proçedurë.

84287-640-0-5a91fd7880e8b.png

Ajo është ylli i reality show-t, Kourtney Kardashian e cila ka menduar të ngrijë vezët për momentin kur do të dëshirojë të ketë fëmijë.

"Kam menduar të ngrij vezët", thotë ajo duke çuditur të motrën, Kim e cila ia kthen: "Seriozisht e ke? Ti do një fëmijë tjetër?"

"Pse çfarë ka edhe sikur të dua? Po sikur të dua një fëmijë pas 10 vitesh?", shprehet Kourtney.

84293-640-0-5a91fd7882219.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0080327987670898