INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Samanta kthehet tek

Samanta kthehet tek "vendi i saj" dhe ne e dimë ku [FOTO]

Publikuar më: 16:54 27-06-2017

Një shalë, sa një mijë fjalë! 

Të zënë fundjavave me koncerte në Shqipëri por edhe jashtë saj, është e vështirë për këngëtarët tanë të gjejnë pak kohë për pushime. Një ndër ta Samanta Karavella e cila sot ka shijuar një ditë larg zhurmës së Tiranës. Ndonëse brunia simpatike kishte hedhur vetëm një foto në Insta Storie pa treguar lokacionin e saj, burime të intv.al zbuluan se bëhet fjalë për plazhin e mrekullushëm të Jalës. Jo e vetme sigurisht, por në shoqërinë e miqve të saj të ngushtë, të cilët po ashtu kanë postuar foto nga i njëjti vend. Ndërkohë sa i përket klipit të ri i cili thuajse është gati, Samanta pranoi për intv.al se ai do të dalë brenda kësaj jave. Megjithatë dita dhe ora mbeten ende surprizë!

Samanta.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033800601959229