INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dafina Zeqiri ka bërë buzët operacion plastik? Këngëtarja mbyll 'gojët e liga' me anë të këtij veprimi që zbulon SEKRETIN e buzëve të bëra [FOTO]

Dafina Zeqiri ka bërë buzët operacion plastik? Këngëtarja mbyll 'gojët e liga' me anë të këtij veprimi që zbulon SEKRETIN e buzëve të bëra [FOTO]

Publikuar më: 15:58 24-07-2018

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret mëtë preferuara shqiptare. Shpesh herë është gjykuar se ka kryer operacione plastike, por kjo gjë nuk ka bërë që Dafina të mos vazhdojë para dhe të arrijë sukses.

Në showbiz-in shqiptar të shumta janë këngëtaret, moderatoret apo aktoret shqiptare që akuzohen për ndërhyrje. Por disa prej tyre i kanë mohuar duke dhënë edhe 'fakte'. Dy prej vajzave të njohura shqiptare që kanë treguar 'sekretin' e buzëve të bëra janë moderatorja Dajana Shabani dhe Bleona Qereti të cilat kanë treguar se nëse një vajzë nuk i bën dot buzët dot në formë 'peshku' atëherë ajo i ka të bëra.

Epo nëse deri më tani nuk e keni besuar Dafinën që thotë se nuk i ka bërë, fotoja më poshtë e flet vetë./intv.al/

d1a6871c-0555-45df-95f7-16f3f994e10b.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0079190731048584