INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Treguan se ishin bashkë, por ky veprim i Miley tregon të kundërtën

Treguan se ishin bashkë, por ky veprim i Miley tregon të kundërtën

Publikuar më: 17:09 24-07-2018

Lidhjes 10 vjeçare të Miley dhe Liam duket se po i vjen fundi. 

Ose mund të jetë një ndarje e përkohshme. Të paktën kështu po qarkullonin thashethemet kudo në rrjet.

Menjëherë pas kësaj Liam na qetësoi të gjithëve duke postuar një story në Instagram teksa ai dhe Miley ishin bashkë në makinë, duke kënduar dhe dukeshin kaq të lumtur me njëri-tjetrin.

Por jo çdo gjë është ashtu siç duket, apo të paktën siç Miley dhe Liam e bëjnë të duket.

Së fundmi Miley është larguar nga rezidenca në Malibu, në të cilën ajo kishte disa kohë që jetonte me Liam.

Ndërsa aktori mësohet se ka filluar të kërkojë shtëpi pranë vëllait të tij më të madh në Australi.

Sipas burimeve pranë çiftit, arsyeja e debatit mes tyre ka qenë martesa dhe krijimi I një familjeje, për të cilat Miley nuk ndihet se është gati.

miley.jpg

 

miley2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0048491954803467