INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Cili është sekreti për të bërë foto seksi duke ekspozuar të pasmet për në INSTAGRAM? Kejvina e tregon me një FOTO

Cili është sekreti për të bërë foto seksi duke ekspozuar të pasmet për në INSTAGRAM? Kejvina e tregon me një FOTO

Publikuar më: 15:11 10-07-2019

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të njohura të shoëbizzit shqiptar, e cila njihet për format e saj trupore, të cilat nuk heziton që ti ekspozojë në rrjetet sociale.

Shumë e ndjekur në Instagram, Kejvina publikon vazhdimisht foto provokuese, por edhe zbulon detaje nga jeta private. Së fundmi e kemi parë aktive në botën e modelingut pasi është bërë pjesë e brandit botëror Guess dhe me detajet na ka mbajtur të përditësuar në rrjetet sociale.

Kejvina njihet për humorin që e karakterizon dhe ditën e sotme ka publikuar një foto shumë gallatë ku shumë vajza mund të gjejnë veten. Nëpërmjet kësaj fotoje të publikuar në instastory, ku shihen disa vajza me bikini që bëjnë foto, Kejvina ka dashur të na tregojë se si janë prapaskenat e realizimit të një fotoje perfekte e të pasmeve për në Instagram.

“Verë 2019”, ka shkruar Kejvina dhe foto flet vetë:

oaset.png

Article Logic
Execution time: 0.0034749507904053