INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana kërcen në makinë, por reagimi i nënës së saj do ju shkrijë së qeshuri [VIDEO]

Elvana kërcen në makinë, por reagimi i nënës së saj do ju shkrijë së qeshuri [VIDEO]

Publikuar më: 15:24 10-07-2019

Elvana Gjata është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Ajo pëlqehet gjithashtu edhe për pamjen dhe shpesh herë veshjet e saj kthehen në trend.

Pas disa koncerteve në Europë dhe suksesit me filmin “2 Gisht Mjaltë”, Elvana ka performuar para një jave për koncertin AlbaFestival që u mbajt në Zvicër së bashku më Capital T këngën e tyre më të re “Fustani” e cila u prit mjaft mirë nga publiku dhe deri më tani ka shkuar 7,247,829.

Pas koncerteve të shumta që këngëtarja ka pasur, ka menduar që të bëjë disa pushime së bashku me motrën dhe nënën e saj në Gjermani ku ka dhe motrën tjetër që i jeton atje.

81090-640-0-5a804b1be122f.jpg

Së fundmi, Elvana ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory ku shihet duke kërcyer me këngën e Jay Z dhe Kanye Ëest në makinë, mirëpo reagimi i së ëmës ka marrë vëmendjen e të gjithëve e cila shihet teksa tund kokën nga lëvizjet e së bijës, një veprim ky që ka shkrirë së qeshuri gjithë ndjekësit e këngëtares.

 

Article Logic
Execution time: 0.0033900737762451