INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Veshja Louis Vuitton 2330 euro! Njëra këngëtare, tjetra modele, të veshura njësoj por kujt i rri më bukur në trup?

Veshja Louis Vuitton 2330 euro! Njëra këngëtare, tjetra modele, të veshura njësoj por kujt i rri më bukur në trup?

Publikuar më: 10:51 10-07-2019

E kemi fjalën për Elvana Gjata dhe Aurela Hoxha, të cilat njihen si femrat më me stil përsa i përket veshjeve.

Kur vjen puna për tu kombinuar dhe për tu dukur më ndryshe nga të tjerët, ato kanë zgjedhur veshjen e markës së njohur Louis Vuitton.

Vajzat e njohura kanë zgjedhur ta bëjnë të tyren këtë verë një kombinim i sugjeruar nga vetë shtëpia e modës që në total kap shifrën e plotë 2330 eurove.

Siç mund ta shikoni dhe në foton e mëposhtme, një palë pantallona “pizhama” të mëndafshta, me logon e markës me ngjyra që kushtojnë 1300 euro i kanë kombinuar me një këmishë mëndafshi po të njëjtit print që kushton 1200 euro.

louis.jpg

Aurela Hoxha e ka veshur këtë veshje e cila siç shihet në foto ku ka pozuar së bashku me nënën e saj në aeroportin e Rinasit, ku mund të themi se duket shumë bukur dhe tregohen mjaft mirë linjat e saj perfekte trupore.

aurela_hoxha1.JPG

Por, Elvana Gjata e ka veshur këtë veshje nëmbrëmjen e party-t etë organizuar pak ditë më parë në Tiranë në ditëlindjen e këngëtares së njohur Era Istrefi, por ajo çfarë e ka bërë të duket dhe më mahnitëse është se ajo ka preferuar që këmishën ta lidhë në bel.

eeee-2.jpg

Capture.JPG

Article Logic
Execution time: 0.0039629936218262