INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë s’u tha për lidhjen e tyre, Stresi bëhet nostalgjik, kujton kohën kur ngacmonte Keisin! [FOTO]

Çfarë s’u tha për lidhjen e tyre, Stresi bëhet nostalgjik, kujton kohën kur ngacmonte Keisin! [FOTO]

Publikuar më: 19:36 15-10-2020

Në daljen e tij të fundit publike, në ‘Shiko kush luan’, reperi i njohur Stresi pranoi se vazhdonte të fliste me Keisin pavarësisht spekulimeve të ndryshme rreth raportit të tyre.

Së fundmi ai ka ndarë në llogarinë e tij një moment ku shfaqet i qeshur, teksa kjo foto i ka ngjallur dhe shumë kujtime.

“Koha kur ngacmoja Keisin, në lagje”, ka shkruar Stresi krah postimit të fundit në ‘Instastory’, ku shfaqet gjithashtu i menduar. Me siguri kjo foto e ka bërë nostalgjik reperin, i cili prej kohësh ka treguar se është i dashuruar dhe pavarësisht momenteve delikate, Keisi mbetet bashkëshortja e tij.

Screenshot_4-27-246x480.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0021858215332031