INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Nëse do të isha Loredana…”/ Balerina e njohur shqiptare zbulon ç’do të bënte me Mozzik në një situatë të tillë!

“Nëse do të isha Loredana…”/ Balerina e njohur shqiptare zbulon ç’do të bënte me Mozzik në një situatë të tillë!

Publikuar më: 18:35 15-10-2020

Lidhja e dashurisë midis Mozzik dhe Loredanës është kthyer si një tenelovelë dhe duke qenë dy personazhe me shumë popullaritet, ata janë komentuar shumë në rrjetet sociale.

Edhe balerinës së njohur, Adela Lami nuk i ka shpëtuar kjo lidhje kaq e përfolur. E ftuar në emisionin e fundit të Ëhy Not në Rtv Ora gjatë lojës “Nëse do të ishte” Adela ka treguar se nëse do të ishte në vendin e Loredanës ajo do të kthehej me Mozzikun.

“Do të bashkohesha prap me atë, për hir të fëmijës. Meqënëse janë familje, si femër që jam e uroj të bashkohen prap. Unë do e merrja Mozzikun prap”- thotë Adela.

loredana-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0039129257202148