INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e humbisni! Puthen në buzë balerina dhe modelja shqiptare [FOTO]

Mos e humbisni! Puthen në buzë balerina dhe modelja shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 00:17 18-01-2018

Njëra më seksi se tjetra!

Kishim kohë pa parë dy vajza nga showbiz-i shqiptar të puthen me njëra-tjetrën por ajo më e famshmja ka qenë e Era Istrefit dhe Encës. Së fundmi duket se rastësia ka bërë që balerina dhe modelja e njohur shqiptare të shkëmbejnë një puthje mes shoqesh. Bëhet fjalë për balerinën e famshme, Adela Lami dhe modelen seksi, Lei Kraja. Teksa po bënin një ‘boomerang’ vajzat dashur pa dashur kthehen të puthin njëra-tjetren në faqe por rastësia bën të puthen në buze, të paktën kështu shprehet modelja Kraja. Momentin mund ta shihni ne foton më poshtë/intv.al/

3f6813b1-03ae-420b-a3d9-b9eab211a0d0.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0016069412231445