INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
MAT! Almeda Abazi ‘nxjerr zbuluar’ balerinën dhe VIP-in e DWTS, kur puthen në buzë [FOTO]

MAT! Almeda Abazi ‘nxjerr zbuluar’ balerinën dhe VIP-in e DWTS, kur puthen në buzë [FOTO]

Publikuar më: 21:56 06-04-2018

Almeda Abazi është prezantuesja e spektaklit DWTS të këtij edicioni. Të gjithë konkurrentët e këtij spektakli janë VIP-at që kanë qenë dhe edicioneve të kaluara. Një ndër ta është stilisti i njohur Niko Komani, i cili ka si partnere balerinën simpatike, Adela Lami. Dyshja këtë herë janë kapur ‘mat’ në një moment mjaft të veçantë, kur ata puthen në buze edhe kjo e gjitha në kontekstin e provave për kërcimin e tyre.

Është Almeda ajo e cila ka postuar një story në Instagram teksa shihen Niko dhe Adela në prova. Si duket çifti kanë kimi vërtet të madhe mes njëri-tjetrit./intv.al/

niko.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034298896789551