INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E preferuara juaj? Mes Taynës, Melindës dhe Rinës, ja kë zgjedh Stresi si më të mirën dhe më “të keqen”!

E preferuara juaj? Mes Taynës, Melindës dhe Rinës, ja kë zgjedh Stresi si më të mirën dhe më “të keqen”!

Publikuar më: 17:28 11-10-2020

Jo rrallë herë ka ndodhur që shumë artistë të njohur të vihen përballë pyetjes se kë kanë artis të preferuar dhe kë nuk pëlqejnë. E njëjta gjë i ka ndodhur Stresit mbrëmjen e kaluar teksa ishte i ftuar në “Shiko Kush LUAN”, emisionin që moderohet nga Luana Vjollca.

Siç e ka zakoni në fund të puntatës është sfida e shumëpritur “Ndaje ose tortën”. Dedikuar Stresit në këtë lojë ishte një kërkesë për të renditur 3 repere nga më e mira tek më e keqja. Me shumë sportivitet Stresi zgjodhi të përgjigjej e të jepte mendimin e tij, pa “ngrënë” tortën në fytyrë. Për emrat e parapërcaktuar Stresi u përgjigj duke renditur Tayna-n si më të talentuarën, e dyta Melinda Ademi dhe më “e keqja” apo më pak e talentuara sipas tij mes vajzave është Rina.

 

Article Logic
Execution time: 0.0023791790008545