INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha që iu kundërpërgjigj Stresit për çështjen e mbiemrit pasi ai pranoi ndarjen, reagon vetë Keisi: Më ka pëlqyer…

U tha që iu kundërpërgjigj Stresit për çështjen e mbiemrit pasi ai pranoi ndarjen, reagon vetë Keisi: Më ka pëlqyer…

Publikuar më: 20:38 07-10-2020

Në një intervistë për “Klan Kosova”, Stresi deklaroi se është ndarë nga Keisi megjithatë ajo vazhdon të mbajë mbiemrin e tij dhe se është shumë e shtrenjtë për të.

“Aktualisht nuk jam më të. Ajo është shumë e shtrenjtë për mua, përderisa ka mbiemrin tim akoma. Për një rikthim nuk mund të flas. Unë po ec para“, është shprehur Stresi. Mirëpo një foto e Keisit ku tregonte dokumentin e punës dhe në të dukej se bukuroshja mban emrin e familjes së saj u mor si kundërpërgjigje për Stresit. Megjithatë për të shuar çdo dyshim ka menduar vetë Keisi e cila ka reaguar në lajmin e revistës “Who”. Ajo tregon se nuk e ka ditur për deklaratën e reperit dhe nuk ka bërë asnjë veprim me tendencë. Madje ajo shton se ata janë akoma të martuar dhe se mban mbiemrin e Stresit.

kamt.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0036609172821045