INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë rregulloi? E akuzojnë për PHOTOSHOP, reagon Arbenita: Ku mundesh…[FOTO]

Çfarë rregulloi? E akuzojnë për PHOTOSHOP, reagon Arbenita: Ku mundesh…[FOTO]

Publikuar më: 16:20 05-03-2020

Arbenita Ismajli, e dashura e Feros, është kthyer në një nga personazhet më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Arbenita së fundmi ka publikuar një foto të vetën ku shihet e veshur me streçe të bardha dhe me një bluzë të shkurtër. Por në këtë foto, një modele e ka akuzuar Arbenitën se ka bërë photoshop. “Se di sa po e shikon që e ke shtrembëruar qeramikën te dora, edhe te këmba e djathtë e ke lakuar. Na mbytët me këtë profesionizëm”, ka shkruar ajo.

arbt.jpg

 

Ndërkaq, në përgjigjen e saj, Arbenita i thotë ndjekëses se ashtu është arkitektura në Angli. “Kështu është arkitektura e Anglisë zemër, po ku mundesh ta dish ti se”, i është përgjigjur modelja. 

nfnag.png

Article Logic
Execution time: 0.005573034286499