INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja seksi që pranoi lidhjen me të publikoi foton seksi dhe Robert Berisha s’i rezistoi dot! [FOTO]

Modelja seksi që pranoi lidhjen me të publikoi foton seksi dhe Robert Berisha s’i rezistoi dot! [FOTO]

Publikuar më: 17:29 05-03-2020

Vetëm një javë më parë modelja Jessica Kadiu pranoi përmes një statusi në instagram se ka qenë e lidhur me Robert Berishën. Ajo tha gjithashtu se e ka dashur dhe do ta dojë gjithmonë këngëtarin, ndërsa shtoi se shpresonte që të riktheheshin sërish bashkë.

Këngëtari nuk ka reaguar ndaj deklaratave të modeles, por ajo çfarë vumë re është fakti që pavarësisht ndarjes vazhdojnë të ndiqen në rrjetet sociale. Madje këngëtari ka reaguar edhe ndaj një fotoje të modeles ku pozon me bikini. Krahas mijëra pëlqimeve në këtë foto të modeles shohim edhe pëlqimin e Robertit.

 

Ajo u shpreh se me Robertin tashmë janë miq dhe duket se këngëtari nuk qëndron indiferent ndaj saj.

robis.png

Article Logic
Execution time: 0.019864082336426