INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arbenita shfaqet më seksi se kurrë, reagimi i FEROS nuk pritej: F*CK YOU…[FOTO]

Arbenita shfaqet më seksi se kurrë, reagimi i FEROS nuk pritej: F*CK YOU…[FOTO]

Publikuar më: 18:04 23-02-2020

Arbenita Ismajli dhe Fero janë një ndër çiftet më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Pas shumë fjalëve se ata janë ndarë, duket se është e kundërta, ata po jetojnë ditët më të bukura pranë njëri-tjetrit dhe ndihen më të dashuruar se kurrë.

Që kur bënë publike lidhjen e tyre, ata nuk patën aspak problem që të ndanin me ndjekësit momentet më romantike me njëri-tjetrin. Gjithashtu edhe komentet në fotot që hedhin në “Instagram” janë të ëmbla. Së fundmi, modelja ka publikuar në “Instagram” një foto ku shfaqet shumë seksi me të brendshne dhe kjo nuk mund të mos tërhiqte vëmendjen e Feros.

shaje.png

 

“Nga 14183 fotot që më bëri i dashuri im, kjo ishte më e mira”, shkruan Arbenita duke lënë të kuptohet se foton ja ka shkrepur reperi. Ky i fundit nuk ka mundur që të mos komentojë: “Fuck ju”.

Ndërkohë Arbenita i ka kthyer sërish një përgjigje duke i thënë se pavarësisht kësaj, ajo e do. “Çfarëëë? Ti duhet të mësosh, gjithsesi të dua”, shkruan modelja.

feruua.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0035312175750732