INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Arbenitës iu publikua VIDEO duke u puthur me një mashkull tjetër, FERO ka dy fjalë për të! Ja si reagon ajo [FOTO]

Pasi Arbenitës iu publikua VIDEO duke u puthur me një mashkull tjetër, FERO ka dy fjalë për të! Ja si reagon ajo [FOTO]

Publikuar më: 12:04 25-01-2020

Në media bëri bujë disa ditë më parë një video e Arbenita Ismailit, të dashurës së Feros, teksa shfaqej në momente private me një ish të dashur të saj vite më parë. “Merreni si ta doni por unë e dua të dashurin tim, Fero, dhe këto gjëra të kota nuk do të na ndajnë kurrë. Nuk jemi ndarë asnjëherë dhe dëshirojmë ta mbajmë lidhjen sekrete”, u shpreh ajo për këtë video. E ndonëse në media bëri bujë kjo video, ka reaguar së fundmi Fero, i cili duket se nuk është prekur nga kjo video. Fero ka publikuar një Instastory me Arbenitën, përbri së cilës ka shkruar “Dashuria ime e përjetshme”, duke shprehur dashurinë për modelen.

dashnia.jpg

 

Pas këtij postimi ka reaguar edhe Arbenita e cila ka publikuar një “screenshot” nga biseda e saj me Feron teksa po puthnin njëri-tjetrin virtualisht.

ffggggg.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009490966796875
    array(1) { ["section"]=> string(122) "pasi-arbenites-iu-publikua-video-duke-u-puthur-me-nje-mashkull-tjeter-fero-ka-dy-fjale-per-te-ja-si-reagon-ajo-foto-103945" }