INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E lidhur me FERON? I nxorrën videon duke u puthur me mashkullin tjetër, reagon ashpër Arbenita: Boll u bë poshtërimi…[FOTO]

E lidhur me FERON? I nxorrën videon duke u puthur me mashkullin tjetër, reagon ashpër Arbenita: Boll u bë poshtërimi…[FOTO]

Publikuar më: 13:01 18-01-2020

Ditën e djeshme bëri xhiron e rrjetit një video e Arbenitës ku puthej me një mashkull tjetër, që e ka ish të dashur. Ai quhet Kenned Tahiri dhe është model. Lojtës Videosh 00:00 00:09 Pas kësaj videoje, ai reagoi dhe u shpreh se i kishin vjedhur Snapchat-in dhe e kishin publikuar këtë video pa dijeninë e tij. Por Arbenita nuk e ka besuar këtë justifikim. Ajo ka reaguar përmes një statusi në Instastory, duke thënë se ai kërkon të marrë famë prej saj, pasi kanë qenë të lidhur 4 vite më parë. 

“Zakonisht nuk i shpjegohem njerëzve për punët e mija, por ja që u bë e tepërt dhe duhej! Është çmenduri se si një ish mund t’i mbajë ende fotografitë e mija prej 4 vite më parë! Të shtiret se iu është hakuar Snapchati! Dhe i përdor ato kundër meje për të më ulur dhe poshtëruar në publik! Merre famën!!! Por nuk të duhet kur je i prishur përbrenda! Kur jemi në pubertet jemi shumë delikatë dhe bëjmë gabime që më pas në të ardhmen qeshim me to! Unë nuk jetoj më në të kaluarën! Nëse prisni të jem e përsosur harrojeni nuk do jem kurrë, sepse jam njeri! Kush jeni ju për të më gjykuar gjithsesi? Merreni si të doni por unë e dua të dashurin tim dhe këto gjëra të kota nuk do të na ndajnë kurrë! Nuk jemi ndarë asnjëherë dhe dëshirojmë ta mbajmë lidhjen sekrete! Ku po shkoni vallë më gjithë këtë urrejtje? A është kjo e arritur për ju, këto janë ëndrrat e juaja? Ne jemi shqiptar dhe njerëz në fund të fundit! Boll u bë poshtërimi i njëri tjetrit, sidomos femrave shqiptare!”, ka shkruar Arbenita. 

taret.jpg

 

Më pas, modelja ka publikuar një tjetër foto duke buzëqeshur. “Më shumë paqe dhe dashuri njerëz”, ka shkruar ajo. 

procer.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0027139186859131