INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se mund të jenë ndarë, Arbenita i shpreh dashurinë Feros me një mënyrë shumë të veçantë! [FOTO]

U tha se mund të jenë ndarë, Arbenita i shpreh dashurinë Feros me një mënyrë shumë të veçantë! [FOTO]

Publikuar më: 14:30 12-02-2020

Modelja Arbenita Ismajli e njohur kryesisht për shkak të lidhjes së saj me reperin Fero është vënë disa herë në qendër të vëmendjes. Me veprimet e tyre ata na lanë të kuptonim se ishin ndarë pak muaj më parë, por në fund u zbulua se ishte e gjitha një lojë dhe se në të vërtetë kanë qenë gjithmonë bashkë.

Modelja e pranoi pak ditë më parë se është shumë e dashuruar me reperin dhe se në të vërtetë nuk janë ndarë asnjëherë. Që pas kësaj deklarate reperi dhe modelja kanë filluar madje të shprehin hapur dashurinë për njëri tjetrin.

Fillimisht ishte Fero ai që postoi foto me Arbenitën duke e konsideruar si dashuria e jetës së tij, ndërsa sot është modelja që ka postuar në instagramin e saj disa foto të këngëtarit duke shkruar “Baby”, sipër fotove të pasaportës të cilat jo cdokush i poston.

Arbenita dhe Fero po jetojnë aktualisht pranë njëri tjetrit, që pasi modelja u shpërngul në Berlin për të qenë pranë tij.

 

bejbi.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036990642547607