INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më të dashuruar se kurrë! Fero publikon videon intime me Arbenitën në krevat! [VIDEO]

Më të dashuruar se kurrë! Fero publikon videon intime me Arbenitën në krevat! [VIDEO]

Publikuar më: 13:31 02-03-2020

Reperi Fero dhe modelja Arbenita prej kohësh janë në një lidhje bashkë. Ata ndodhen së bashku në Gjermani, ku modelja u shpërngul pas largimit të reperit për të jetuar së bashku. Edhe pse u përfol për një ndarje mes tyre, në fakt ata të dy nuk ishin ndarë asnjëherë, por thjesht kishin vendosur ta mbanin larg vëmendjes së medias jetën private.

Që pasi bënë publike se janë bashkë, ata i shohim të publikojnë vazhdimisht foto dhe video së bashku ku shfaqet gjithnjë e më të dashuruar me njëri tjetrin.

Ka qenë reperi që ka postuar në instagram një video ku shfaqet duke përqafuar në shtrat modelen e cila është duke fjetur gjumë.

View this post on Instagram

?? • •#fero #arbenitaismajli #fero_first

A post shared by ғᴇʀᴏ (@fero_first) on

Article Logic
Execution time: 0.003525972366333