INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arbenita Ismajli, një GRUA krenare për këtë arritje të partnerit të saj, FEROS! [FOTO]

Arbenita Ismajli, një GRUA krenare për këtë arritje të partnerit të saj, FEROS! [FOTO]

Publikuar më: 15:03 29-02-2020

Reperi i njohur e që ka patur shumë sukses me këngët e tij, Fero së shpejti do të ketë biznesin e tij. "Insajderi" bën të ditur se Fero po punon në hapjen e një studioje muzikore, që do mbajë emrin "Gang gang Entertainment".

Lajmin e ka konfirmuar edhe Arbenita e cila ka postuar lajmin në Instagram dhe shkruan: "Jam grua krenare".

Pas qëndrimit të gjatë në Gjermani, Fero është rikthyer në Kosovë, ku po punon për hapjen e studios, me një ekip të madhe ku përfshihen emra si Endrit Rrahmani, regjisor i shumë videove dhe bashkëpunëtor i Feros në shumë projekte, Egzon Ramizi producent, e të tjerë.

gbf.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0021231174468994