INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
LOREDANA e çon në një tjetër nivel lidhjen me reperin e njohur?! Shihni çfarë ka bërë! [FOTO]

LOREDANA e çon në një tjetër nivel lidhjen me reperin e njohur?! Shihni çfarë ka bërë! [FOTO]

Publikuar më: 14:07 29-02-2020

Prej disa kohësh, Loredana është përfolur se është në një lidhje me reperin gjerman, Zuna, me të cilin është kapur disa herë mat në publik. Ata nuk e pranuan publikisht nëse janë në një lidhje apo jo, por fotot e kapura nga fansat i kanë tradhëtuar ata. E mesa duket dyshja kanë vendosur që lidhjen e tyre ta çojnë në një hap tjetër. Gjërat janë bërë shumë serioze dhe tashmë Zuna shoqërohet me familjarë të reperes.

Arsim Zefi, vëllai i Loredanës, ka publikuar në Instastory një foto krahas reperit, duke treguar se dyshja e kanë bërë lidhjen familjare.

simz.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0036139488220215