INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bregdeti i Himarës lahet në gjak, skafi godet një pushues

Bregdeti i Himarës lahet në gjak, skafi godet një pushues

Publikuar më: 12:55 03-08-2016

Në Himarë ka ndodhur një ngjarje e rëndë. Një mjet lundrues ka masakruar për vdekje një pushues që po notonte. Mësohet se mjeti lundrues i ka kaluar mbi trup duke i prerë gjymtyrët dhe i ka shkaktuar prerje nëpër trup. Edhe pse pushuesi është dërguar në spital nuk ka mundur që të mbijetojë. Dyshohet se viktima është një shtetas i huaj.
Pas aksidenti mjeti që ka goditur pushuesin është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa kanë nisur hetimet në lidhje me të.

Article Logic
Execution time: 0.0032010078430176