INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Blunt & Real rikthejnë verën me “Rrugës” [VIDEO]

Blunt & Real rikthejnë verën me “Rrugës” [VIDEO]

Publikuar më: 20:33 01-11-2016

A jeni gati për t’i shtuar këtyre ditëve të vjeshtës ritme të bukura verore? Zgjidhja është klipi më i ri i sapo publikuar nga Blunt dhe Real. Dyshja e pandashme kanë lançuar bashkëpunimin e tyre të rradhës nën titullin “Rrugës”. Xhirimet janë realizuar “diku në Mesdhe” nga Entermedia, dhe përsa i përket këngës, është punuar nga Big Boss Beatz(Big City Studio), me tekst të Blunt & Real. Keni dyshime që nuk do bëjë “boom”? Ata kanë ditur gjithnjë të sjellin këngë që mbeten në mendje e dhe nuk pritet t'ju zhgënjejë as këtë herë. Sapo ta dëgjoni “Rrugës”, do ta ndjeni menjëherë aromën dhe energjinë e vërtetë të stinës së verës. Jo për ndonjë gjë por vetë djemtë thonë: “Nëse do me ec me hit atëhere ec me Blunt”. 

Article Logic
Execution time: 0.0035221576690674