INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E masakruan se doli me thikë e pirun te organi gjenital i modeles, reagon keq Real 1: Normal që do ha ... [FOTO]

E masakruan se doli me thikë e pirun te organi gjenital i modeles, reagon keq Real 1: Normal që do ha ... [FOTO]

Publikuar më: 20:46 13-04-2018

Para pak ditësh disa ‘Insta Story’ nga Blunt dhe Real1 u bënë virale dhe të gjithë ndjekësit patën reagimin e tyre. Në video shfaqej Real 1 teksa rri para një vajzë me këmbët hapur me thikë dhe pirun. Mirëpo si duket jo të gjithë e pritën mirë këtë skenë HOT nga reperi edhe pse e gjithë skena po bëhej gati për videoklipin e ri.

"Doja të bëja një sqarim se i kam pa portalet duke folur për mua 'Skandaloz, Reali po ha cica', po unë nuk jam i martuar more vëlla, as fëmijë nuk kam, po normal që unë ha cica. E ha dhe s'ndalem kurrë, deri në kiamet. Unë s'jam si këta reperat e tjerë që janë të martuar e s'guxojnë asnjë femër me e nxjerrë lakuriq në videoklip. Më lini rehat pash familjen", shprehet Real 1 i revoltuar dhe duke mbyllur kështu ‘gojët e liga’./intv.al/

879a8712-3d4f-4136-952c-e691ac1e1ea3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.004939079284668